PCI Bosna: Potrebni kontrolori i brusači

Na osnovu ukazane potrebe firmi PCI BOSNA d.o.o. Jelah potrebno više  radnika za rad u brusioni – radno mjesto BRUSAČ.

 Uslovi koje kandidatitrebajuispunjavati su :

  • Iskustvo i vještina u poslovima brušenja

Preduzeće nudi:

  • Stabilnu i redovnu zaradu,
  • naknadu za put do radnog mjesta i topli obrok,
  • Mogućnost prijema u stalni radni odnos, nakon uspješno obavljenog probnog rada

Kontrolor u procesu proizvodnje – m/ž – 2 izvršioca

Opis poslova:

  • Završna kontrola kvaliteta proizvoda prije pakovanja;
  • Rad na stalnom dostizanju potrebnog kvaliteta proizvoda;
  • Ukazivanje na greške u procesu proizvodnje;
  • Provođenje korektivnih i preventivnih akcija;
  • Prijava neusklađenosti na proizvodima i u procesu;

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS/VŠS – Tehničke struke
  • Prihvatanje potpune odgovornosti na traženoj poziciji
  • Posvećenost i preciznost u radu
  • Sposobnost stalnog napredovanja i učenja
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima

  • Mogućnost prijema u stalni radni odnos, nakon uspješno obavljenog probnog rada,

Svoje prijave možete slati na email Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili dostaviti lično na adresu „PCI Bosna“ d.o.o., Industrijska zona Ciglane br.62, 74264 Jelah.

ocijeni
(0 glasova)

Antena Servis

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: info@antena-radio.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.